fofr-nabytek.cz

Pětidveřová šatní skříň se zrcadlem aubrey – bílá

Tento designový kousek Pětidveřová šatní skříň se zrcadlem od společnosti s dlouholetou tradicí FI snadno najdete zde nyní se slevou. V akci za 18 992 Kč.
Pětidveřová šatní skříň se zrcadlem aubrey - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
18 992

Úložné prostory hrají důležitou roli v každé domácnosti. Každý z nás potřebuje místo, kam odložíme oblečení a další věci, u kterých chceme, aby měly daný řád a nebyly rozmístěné na náhodných místech. Šatní skříň Aubrey poskytne prakticky členěný úložný prostor, který je důležitým kritériem každého úložného prostoru. Skříň je rozdělena na tři části. V levé části skříně se nachází šatní tyč a nad ní jedna police. Středová část je čistě policová a pravá část skříně obsahuje šatní tyč a nad ní jednu polici. Police najdou využití na skládané oblečení a šatní tyče poslouží k zavěšení oblečení na ramínka.

 

Na dveřích je zrcadlo, které je praktickým prvkem a dokáže opticky zvětšit prostor, což je žádoucí zejména v menších místnostech. Na skříň je použita elegantní bílá barva, která jen tak neomrzí a díky své neutralitě najde místo v jakkoli barevné místnosti. Design skříně se nese v jednoduchém a moderním provedení s nadčasovými prvky. Skříň zdobí plastové černé úchytky. Skříň Aubrey je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 16mm, jehož předností je dobrá mechanická odolnost a snadná údržba. Čílka dveří jsou vyrobena z MDF a potažena PVC fólií, díky které jsou dveře v lesku. Rozměry šatní skříně Aubrey jsou 223,5×55,5x206cm (š, h, v).

 

Ke skříni je možno dokoupit police, které mohou nahradit šatní tyče.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Aubrey najdete níže v souvisejících produktech.