fofr-nabytek.cz

Televizní stolek brando – bílá / beton / bílý lesk

Tento designový produkt Televizní stolek brando - bílá / od známé kvalitní značky BF jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci! Aktuálně za 4 924 Kč.
Televizní stolek brando - bílá / beton / bílý lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
4 924

Pokud jste milovníky moderního nábytku, ze kterého už na první pohled vyzařuje originalita a kvalita provedení, máme tu pro vás kolekci Brando. Bílá barva této kolekce zesvětlí prostory obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. A díky vysokému lesku, který je použitý na čelní plochy nábytku, působí sestava luxusně.

 

Nábytek Brando je vyroben z kvalitního lamina v bílé barvě, o tloušťce 16mm. Korpusy jsou ohraněny ABS páskou 0,5mm. Velmi efektní jsou přední plochy nábytku, které jsou vyrobeny z MDF desky o tloušťce 18mm a jsou potaženy fólií v bílém lesku. MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva. Co jistě nábytek oživí jsou boční lišty na předních plochách, které jsou v imitaci betonu (šedá), což je imitace kamene. Vrchní desky stolů mají tloušťku 28mm. Nábytek má plastové nohy, bez možnosti nastavení výšky.

 

Jeden z nejdůležitějších prvků obývacího pokoje je televizní stolek. Po náročném dni u něj relaxujeme, sledujeme oblíbené pořady a mnohdy také usínáme. TV stolek Brando nabízí dostatečný prostor pro umístění televize. Jeho součástí jsou dva šuplíky, nad kterými jsou přihrádky pro umístění audio/video spotřebičů nebo ovladačů.

 

Rozměry televizního stolku Brando jsou 151x45x50cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Brando najdete níže v souvisejících produktech.