fofr-nabytek.cz

Rohový pc stůl loki – dub santana/popel

Kvalitní a velmi žádaný produkt Rohový pc stůl loki - od našeho předního výrobce DOL snadno můžete sehnat momentálně na webu za zcela nejnižší cenu. Zrovna nyní za cenu 3 454 Kč.
Rohový pc stůl loki - dub santana/popel
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
3 454 3 838 Kč Sleva -10%

Rohový stůl, s vysouvací poličkou na klávesnici v prostřední části, obsahuje zároveň v levé spodní části skříňku s dvěma dvířky. Využít můžete nejen úložný prostor uvnitř skříňky, ale také prostor nad ní. Stůl se snadno stane každodenním společníkem při psaní úkolů nebo vyplňování volného času u počítače. Pro uložení PC poslouží úzký výklenek v pravé části. Mezi tímto výklenkem a skříňkou vás potěší praktická polička, kam lze uložit třeba tiskárnu, scanner či složky s dokumenty nebo volné papíry. Boční přední strany jsou široké 50cm, přední část pro židli je široká 65cm.

 

Nábytek Loki je vyrobený z praktického lamina v kombinaci dekoru dub santana a v popelové šedé barvě. Tenké šedé linie na předních plochách elegantně podtrhují celkový design. Síla lamina je 16mm. Úchytky v šedém provedení jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry rohového PC stolu Loki jsou 96,5x78x96,5cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Loki naleznete níže v souvisejících produktech.