fofr-nabytek.cz

Knihovna naira – fresco/jasan

Zlevněný produkt Knihovna naira - fresco/jasan od výrobce se zárukou kvality DOL je dostupný v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu. Výhodně za skvělou cenu 4 565 Kč.
Knihovna naira - fresco/jasan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
4 565
Popis produktu

Nábytek Naira je dostupný v tmavé a světlé verzi, v obou je však zastoupen dekor horského jasanu. Můžete vybírat z kombinace dekorů fresco/jasan horský a briliantově bílá/jasan horský. Obě možnosti jsou v matném provedení. Charakteristickými rysy této kolekce je bezúchytkový systém otevírání dveří i zásuvek, přičemž rukojeti jsou zde efektně nahrazeny výřezy v předních částech. Dále jsou na první pohled nepřehlédnutelné moderní vysoké nohy a ozdobné proužky v horních částech.

 

Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, a pokryté PVC dýhou, která zvyšují odolnost vůči nárazu, mechanickému poškození, udržují barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus, kuličková ložiska a nechybí ani plnovýsuv. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Horní plochy nábytku jsou zesílené, lamino zde nabývá síly 42mm. Jednotlivé moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní a jedinečné uspořádání nábytku.

 

Moderní knihovna v čistém stylu je skvělým doplňkem do obývacího pokoje i pracovny. Knihovna kombinující otevřenou i skrytou část najde skvělé uplatnění v obývacím pokoji, kde nejen hrdě vystaví vaše oblíbené dekorace, fotografie a knihy, ale také šikovně skryje například společenské hry, či dobrůtky, které můžete mít ke sledování televize připravené už v obývacím pokoji. Pokud ji umístíte do pracovny, v otevřených policích snadno rozložíte papíry k vyřízení, již ty zpracované, slovníky a podobně. Skrytá část za dvířky, stejně jako zásuvka, mohou posloužit k úschově drobné elektroniky i dokumentů.

 

Rozměry knihovny Naira jsou 46,8×199,6x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Naira naleznete níže v souvisejících produktech.