fofr-nabytek.cz

Nástěnné zrcadlo olaf – borovice andersen/dub nash

Zajímavý produkt Nástěnné zrcadlo olaf - borovice andersen/dub od top značky DOL jednoduše seženete aktuálně za super cenu! Teď za akční cenu 1 850 Kč.
Nástěnné zrcadlo olaf - borovice andersen/dub nash
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
1 850

Nástěnné zrcadlo v severském stylu skvěle doplňuje kolekci nábytku Olaf. Bílá část je vyhotovená z praktického lamina v dekoru borovice andersen a lemuje ji po horní i spodní straně lišta v dekoru dub nash. Horní část je vzhledem ke své hloubce 6cm spíše dekorační, avšak spodní může díky hloubce 10cm ještě posloužit jako polička na rtěnku, krém či hřeben.

 

Zrcadlo se připevňuje na stěnu pomocí dvou svislých kolejniček. Tyto se přivrtají ke stěně. Další dvě se přimontují zezadu na zrcadlo. Potom se kolejničky do sebe nasunou a máte zajištěno skutečně bezpečné upevnění zrcadla. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16 a 25mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek je vhodný pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry zrcadla jsou 85×58,4x10cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Olaf najdete níže v souvisejících produktech.