fofr-nabytek.cz

Psací stůl ezra – dub zlatý/modrá/bílá

Kvalitní kus Psací stůl ezra - od výrobce se skvělou pověstí LB jednoduše získáte tady nyní téměř zdarma. Akční cena již od 5 605 Kč.
Psací stůl ezra - dub zlatý/modrá/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
5 605 6 228 Kč Sleva -10%

Pracovní deska psacího stolu Ezra je velmi prostorná a poskytuje tak místo, kde mohou děti a studenti pracovat na domácích úkolech a projektech. V zadní části desky se nachází sklopná dvířka, po jejichž otevření objevíte prostor rozdělený na tři části pomocí příček. Jeho využití si umíme představit na uložení psacích a kreslících potřeb či jiného příslušenství. Praktická police pod horní deskou je ideální k ukládání knih nebo sešitů. Stůl také nabízí tři zásuvky na kuličkových pojezdech, které můžete dle preferencí namontovat na levou nebo pravou stranu.

 

Kromě praktické stránky bylo myšleno i na design, který je velmi moderní a nadčasový. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o bílé a modré plochy. V případě čelních ploch zásuvek je použita bílá barva s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Design stolu oživují stylové čtvercové úchytky. Psací stůl je vyroben z kvalitního lamina, které je odolné proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Rozměry psacího stolu Ezra jsou 120x62x75cm (š, h, v). 

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ezra najdete níže v souvisejících produktech.