fofr-nabytek.cz

Toaletní stolek se zrcadlem ofélie – bílá

Tento levný výrobek Toaletní stolek se zrcadlem ofélie od známého výrobce LB snadno seženete právě nyní na našich stránkách za extra cenu! Právě nyní za 5 645 Kč.
Toaletní stolek se zrcadlem ofélie - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
5 645 6 272 Kč Sleva -9%

Toaletní stolek Ofélie se zrcadlem je praktickým i estetickým prvkem do každé ložnice obývané ženou. Jeho jemné provedení potrhne váš ženský půvab při každodenním zkrášlování. Elegantní obdélníkové tvary orámované vyřezávanými pilastry a sokly vytvářejí vynikající a ušlechtilý celek. Pro milovníky romantiky a lehkosti v bílé barvě je ideální. Dodá vám pocit čistoty a svěžesti. Praktičnost toaletního stolku Ofélie spočívá v uložení všech věcí na jednom místě. Skříňka nalevo ukrývá 2 zásuvky na kuličkových pojezdech s plným výsuvem. Rozměry předních čel zásuvek jsou 44x19cm (š, v) a maximální zatížení jedné zásuvky je 15kg. Originálně tvarované úchytky jsou kovové, natřené bílou matnou barvou. Deska stolu je nesena dvěma podpěrami, z toho jedna je zkrácena a podepřena skříňkou se zásuvkami. Podepření skříňkou se zajistí přišroubováním. Součástí jsou pilastry a sokl z MDF profilu potaženého bílou matnou fólií. Nosnost desky stolu je 15kg.

 

Zrcadlo Ofélie o šířce 4mm je nalepeno na MDF desce široké 16mm. MDF desky jsou dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva. Díky potažení MDF desky PVC povrchovou fólií v bílé barvě je údržba rámu zrcadla velmi snadná. Na zeď se připevňuje pomocí závěsných háčků, které jsou součástí balení.

 

Rozměry toaletního stolku Ofélie jsou 115,2×73,6x50cm (š, v, h).

Rozměry zrcadla Ofélie jsou 64x70x2cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ofélie najdete níže v souvisejících produktech.