fofr-nabytek.cz

Dvoudvéřová skříň do ložnice sofia s kombinovanými dveřmi –

Tento kvalitní a žádaný produkt Dvoudvéřová skříň do ložnice sofia s od spolehlivého výrobce LB snadno můžete najít v naší nabídce za výhodnou cenu! Akční cena od 8 444 Kč.
Dvoudvéřová skříň do ložnice sofia s kombinovanými dveřmi -
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
8 444 14 074 Kč Sleva -40%

Trpíte-li nedostatkem úložného prostoru pro vaše oblečení, dvoudvéřová skříň Sofia vám dokáže takzvaně vytrhnout trn paty. Dveře skříně kombinují rustikální styl, který reprezentují plná dvířka se dvěma frézovanými zdobnými panely a klasický styl, který reprezentují druhá dvířka obohacená o prostorné zrcadlo, kolem kterého vyniká světlý rám dekoru lento. Tato dvířka se vám budou snadno otevírat díky kovovým úchytkám v barvě stárlého bronzu. Za nimi nalezneme tři široké police přes celou horní i spodní šíři skříně, mezi nimiž se nachází visící plocha, kterou zaopatřuje šatní tyč, taktéž v celé šíři vnitřního prostoru skříně.

 

Maximální zatížení každé police udává výrobce 10kg. Úhel otevření dveří je 110°. Pro výrobu skříně bylo použito kvalitní lamino v dekoru kůže lento, kombinované s MDF deskou a zrcadlem. Dekor lamina by se dal charakterizovat jako béžový s patinou, připomínající vzhled rustikální broušené kůže ve světlém odstínu lento. Pro větší bezpečnost se doporučuje po montáži skříň připevnit ke zdi. Součástky přímo pro připevnění na zeď nejsou součástí výrobku.

 

Rozměry dvoudvéřové šatní skříně Sofia jsou 109,6×230,4×63,4cm (š, v, h)

 

Veškerý doporučený nábytek naleznete v souvisejících produktech níže.