fofr-nabytek.cz

Psací stůl carmen – bílá

Často hledaný produkt Psací stůl carmen - originál od výrobce CLK lze pořídit momentálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Nabídky od 8 779 Kč.
Psací stůl carmen - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
8 779 9 754 Kč Sleva -9%

Psací stůl slouží k psaní úkolů, čtení knížek či třeba kreslení. Každé dítě potřebuje dostatečně velký prostor, aby si mohlo odložit učebnice a sešity do školy, knížky či tužky. Navíc má dostatek úložného místa. Ať už za prostornými dvířky či ve dvou zásuvkách. Jedné menší na drobné předměty a jedné veliké, do které může uložit sešity, papíry s poznámkami, nabíječky na mobil a další nezbytnosti. K psacímu stolu Carmen doporučujeme přikoupit i praktický moderní nástavec ze stejné kolekce nábytku. Dvířka psacího stolu Carmen mají pneumatické brzdy, zásuvky jsou s tlumiči. To vše pro tiché zavírání. 

 

Psací stůl Carmen je vyroben z vysoce kvalitního lamina a MDF. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Co se týče psacího stolu Carmen, patří ke stejnojmenné kolekci zboží. Kolekce se vyznačuje romantickým rustikálním stylem. Velikou výhodou je, že je v bílé barvě a snadno se k ní přiřazují další doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Carmen je libovolně kombinovatelné s kolekcí Ema. Psací stůl Carmen je dodáván v demontu. Rozměry psacího stolu Carmen jsou 117x61x75cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Carmen najdete níže v souvisejících produktech.