fofr-nabytek.cz

Pracovní místo rally ii – červená/černá

Levný produkt Pracovní místo rally ii od oblíbené značky se zárukou kvality CLK seženete právě nyní ve výprodejové akci. Akční cena od 19 576 Kč.
Pracovní místo rally ii - červená/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
19 576

Stůl s nástavcem v tomto provedení, totiž obsahuje spoustu vychytávek, které vás i vaše dítě velmi mile potěší. Zrovna tak knihovna by neměla chybět v žádném dětském pokojíčku. Malé děti ji skvěle využijí jako regál na hračky a starší ji budou postupně vybavovat oblíbenými knihami. Doplníte-li pracovní místo pohodlnou židlí, designový skvost v rally stylu je na světě. 

 

Dětský psací stůl v černé barvě v kombinaci s červenou, v moderním provedení s leskem, nabízí dostatečný úložný prostor díky prostornému šuplíku, který je dělený prakticky do tří částí. Díky tomu se bude vašemu malému závodníkovi ve stole lépe udržovat pořádek. Pravá část zásuvky navíc obsahuje praktický organizér. 

 

Nástavec nad dětský psací stůl Rally obsahuje v zadní části praktickou síťku a plastový držák. V horní části nalezneme praktické police, které jsou navíc dělené vertikálně, a tak dítěti pomáhají snadněji udržovat pořádek. Za praktická dvířka zdobené úchytkou ve tvaru kola si může dítě schovat další potřeby. Na horní poličce se budou skvěle vyjímat poháry vašeho malého závodníka. 

 

Prostorná knihovna nabízí kromě skvělého designu taky velmi šikovně řešený úložný prostor. Police mezi sebou udržují dostatečný rozestup, aby jste tu pohodlně vystavili knihy velikosti A4. Policovou část nenajdeme jen v horní viditelné části, ale také za dvířky, které jsou opatřeny pneumatickými panty pro bezpečné zavírání. Zde police dělí v půli úložný prostor horizontálně na dvě stejné části. Knihovna je částečně ve vysokém lesku. Z důvodu bezpečnosti doporučujeme připevnit nábytek ke zdi. Součástky k jištění jsou součástí balení.

 

Červená židle z umělé kůže má pístovou nastavitelnost výšky sedu pomocí chromovaného mechanismu, chromovanou kovovou nohu ve tvaru hvězdy, pohyblivost v libovolném směru díky plastovým kolečkům, rám sedadla a opěradla z jednoho kusu laminátu. Čalounění je 100% polyester.

 

Knihovna, stůl i nástavec nad něj jsou vyrobené z lamina (stůl je navíc posilněný MDF profily). Díky tomu jsou knihovna, stůl i nástavec nad něj velmi odolné proti opotřebení, poškrábání a velkou výhodou je také jejich snadná údržba. Tvarované části jsou z polystyrenu (PS). 

 

Pracovní místo Rally II se skládá z těchto prvků:

Dětský psací stůl Rally – 107x76x68cm (š, v, h)
Nástavec nad dětský psací stůl Rally – 102x98x31cm (š, v, h)
Knihovna Rally – 70x187x35cm (š, v, h)
Dětská židle na kolečkách Rally – 61x83x56cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Rally najdete níže v souvisejících produktech.