fofr-nabytek.cz

Psací stůl relax 18 – krémová/oranžová

Tento skvělý výrobek Psací stůl relax 18 - od top značky MB jde nakoupit momentálně na našich stránkách extra výhodně. Nyní nakoupíte za 1 438 Kč.
Psací stůl relax 18 - krémová/oranžová
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
1 438 2 875 Kč Sleva -49%

Psací stůl nebo chcete-li PC stůl Relax je díky možnosti volby ze tří odstínů vhodná do dětského i studentské pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Nábytek Relax je vyroben z kvalitního lamina, jehož hrany jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti mechanickému poškození. Pracovní deska je zakončena lištou, která brání pádu psacích a jiných potřeb za psací stůl. Nabízená varianta stolu je v kombinaci odstínů krémová/oranžová. Psací stůl Relax můžete doplnit o dalších mnoho dílů ze stejné sestavy, které naleznete níže mezi souvisejícími produkty.

 

Nábytek Relax patří mezi velmi oblíbené mezi dětmi i studenty. Nábytek dodáváme demontovaný, nicméně montáž na základě obrázkového manuálu je velmi snadná. Pozn. Psací stůl Relax nemá zadní plochu ve stejné úpravě jako přední části, proto není vhodný pro umístění do prostoru.