fofr-nabytek.cz

Malá ložnice sirius – dub černý/dub zlatý

Designový kus Malá ložnice sirius - dub od značky se skvělou pověstí CLK snadno můžete pořídit tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Momentálně k dispozici za 17 960 Kč.
Malá ložnice sirius - dub černý/dub zlatý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
17 960

Kolekce nábytku Sirius v sobě spojuje dva příjemné tóny, které se spolu snoubí v dokonalý celek. Temně černý dekor dubu černého a osvěžující dekor dubu zlatého, představuje kombinaci, která bude slušet studentskému pokoji děvčete i chlapce. Čílka nábytku v dekoru dub zlatý jsou navíc zdobená pomocí laserového vypalování a působí velmi originálním dojmem. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Doplňkovým materiálem je tu potom kov, který byl využitý na madla zásuvek.

 

Dětská postel s úložným prostorem Sirius je výklopná po kratší hraně, zvedací mechanismus se nachází u čela postele. Díky ergonomické rukojeti v nohách postele zvládne manipulaci s ním i dítě. Odvětrávací otvory zajišťují lepší hygienické podmínky skladování. Navíc prostor, který se pod výklopným roštem skrývá, je fascinující. Tento typ postele stojí na nízkých nožkách, což přispívá k lepší cirkulaci vzduchu a umožňuje to nechávat uložené věci v úložném prostoru permanentně. Pneumatické brzdy integrované v pístech zajišťují bezpečné otevírání a zavírání postele. Součástí je také bezpečnostní zámek.

 

V čele postele najdeme z obou bočních stran otevřené police, které skvěle poslouží místo regálu nebo malé knihovny. V horní části čela postele se nachází dvě odkládací plošky a snížený prostor, kam si dítě odloží tablet nebo telefon a může jej potom díky dvěma integrovaným USB portu nabíjet přímo v posteli. V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 100x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Noční stolek z kolekce Sirius na čtyřech nízkých kuželovitých nožkách vás mile překvapí hned v několika ohledech. Horní odkládací deska má zaoblené rohy a její okraj je zdobený černými proužky po celém obvodu. Pod touto deskou se nachází otevřená police, kam si můžete odložit rozečtenou knihu nebo šperkovnici, kam ukládáte před spaním šperky. Pod touto policí se nachází prostorná zásuvka na kolejničkách, která se vysune pomocí kovové úchytky v horní části uprostřed. Čílko této zásuvky je nádherně dekorované pomocí vypalování laserem a osvěží každý prostor.

 

Krásná zásuvková komoda Sirius stojí stabilně na čtyřech nožkách. Díky tomu se vám bude v místnosti lépe udržovat pořádek a bojovat s prachem, protože pod nábytkem na nožkách se už z principu mnohem lépe vysává a vytírá. Tato komoda obsahuje čtyři prostorné zásuvky, dvě horní jsou navíc uvnitř dělené, aby se vám v komodě lépe organizoval dostupný prostor. Navíc se do nich nemusíte bát ukládat těžší věci, protože každá z nich má úložnou kapacitu 30kg.

 

Malá ložnice Sirius se skládá z těchto prvků:

Dětská postel s úložným prostorem Sirius 100x200cm – 103x108x224cm (š, v, h)
Noční stolek Sirius – 44x54x40cm (š, v, h)
Zásuvková komoda Sirius – 86x94x46cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.