fofr-nabytek.cz

Předsíňová skříň malaga 1d – dub craft bílý/černá

Tento oblíbený produkt Předsíňová skříň malaga 1d - od dodavatele s dlouholetou historií LB pohodlně pořídíte právě nyní za zcela nejnižší cenu. Nyní nakoupíte za 4 640 Kč.
Předsíňová skříň malaga 1d - dub craft bílý/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
4 640 5 155 Kč Sleva -9%

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub craft bílý. V kombinaci s černými kovovými nohami a úchyty působí nábytek vzdušně a elegantně. Čelní plochy dveří u skříně jsou vyrobeny z MDF desky 22mm.

 

Nabízená skříň Malaga je jednodvéřová a uvnitř je velmi prakticky vybavena horní policí, kovovým věšákem, háčky na oblečení a spodní policí. Lze tak velmi jednoduše a prakticky využít celý prostor skříně. Dveře skříně je možné při montáži umístit na levou nebo na pravou stranu dle vašich preferencí. 

 

Pokud vás kolekce předsíňového nábytku Malaga zaujala, podívejte se na všechny její prvky, které naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.