fofr-nabytek.cz

Dětská postel s úložným prostorem brody 80x190cm – dub zlatý/bílá

Tento skvělý výrobek Dětská postel s úložným od známého předního výrobce LB jednoduše najdete tady za akční cenu. Za bezkonkureční cenu 4 887 Kč.
Dětská postel s úložným prostorem brody 80x190cm - dub zlatý/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
4 887 6 108 Kč Sleva -19%

Postel Brody poskytne dětem místo ke klidnému spánku na ložné ploše o rozměru 80x190cm. Pod lůžkem se nachází zásuvka 140x17cm s úchytkou. Zásuvka je uvnitř rozdělena deskou na dvě stejné části a je vybavena kolečkovými pojezdy, která zajišťují snadnou manipulaci. Převládající dekor dubu zlatého je obohacen o plochy v bílé barvě. Po bližším prozkoumání zásuvky najdete jemné motivy pampelišek. Díky neutrálnímu spojení barev najde postel využití v pokoji pro holky i kluky.

 

Nosnost lůžka je 120kg. Postel je dodávána s roštem (deskou), nikoli matrací. Doporučené matrace najdete níže v souvisejících produktech. Postel je vyrobena z lamina o síle 16mm, které je dobře odolné proti mechanickému poškození a krátkodobé vlhkosti. Jeho předností je také snadná údržba, jelikož jej stačí přetřít vlhčeným hadříkem. Rozměry dětské postele Brody jsou 86x196x60,2cm (š, h, v). K posteli je možno pořídit domeček, textilní závěs a dekorativní prvky.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Brody najdete níže v souvisejících produktech.