fofr-nabytek.cz

Postel penelope 180x200cm – dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý

Hodně prodávaný produkt Postel penelope 180x200cm - od oblíbené značky LB můžete nakoupit právě nyní na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte od 9 350 Kč.
Postel penelope 180x200cm - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
9 350 11 687 Kč Sleva -19%

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Nabízená postel Penelope má svůj osobitý styl. Výrazným prvkem této postele je vysoké čelo, jehož výplň je v kombinaci s tkaninou. Matraci i rošt je nutné dokoupit. Ložná plocha postele je 180x200cm. Při vložení matrace o výšce 20cm bude výška sedu 50cm. Spodní část soklu postele je v tmavém odstínu dub sonoma.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.

 

Rozměry postele jsou: 212,2x95x216,6cm (š,v,h)