fofr-nabytek.cz

Jednodveřová šatní skříň lincoln – dub modrý/tmavě modrá

Tento velmi žádaný výrobek Jednodveřová šatní skříň lincoln - dub s pečetí kvality od značky CLK naleznete právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. Aktuálně za super cenu 5 048 Kč.
Jednodveřová šatní skříň lincoln - dub modrý/tmavě modrá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
5 048 5 314 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Šatní skříň Lincoln poskytne úložný prostor v podobě pěti polic, na kterých najde místo například skládané oblečení. Do skříně nemusíte uložit pouze oblečení, ale také deskové hry, potřeby pro školáka a cokoli dalšího dle vlastního uvážení. Skříň se pyšní pneumatickými brzdami pantů dveří.

 

Skříň můžete využít jako samostatný prvek nebo vedle ní pořídit dvoudveřovou skříň Lincoln, která rozšíří úložný prostor v pokoji. Stejně tak můžete pořídit policovou skříňku Lincoln a nad ni umístit přídavný věšák z této kolekce, díky čemuž zvětšíte úložiště místnosti.

 

Skříň je zhotovena v dekoru dub modrý (světle mořený) a v tmavě modré barvě. Díky barevné kombinaci vynikne v domácnosti, kterou chcete zařídit moderně. Skříň Lincoln je vyrobena z kvalitního lamina a prvků MDF, jejichž výhodou je jednoduchá údržba a dobrá mechanická odolnost. Rozměry jednodveřové šatní skříně Lincoln jsou 50,5×54,5×203,5cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lincoln najdete níže v souvisejících produktech.