fofr-nabytek.cz

Předsíňová sestava se zrcadly falka – bílá/šedá

Ve slevě produkt Předsíňová sestava se zrcadly falka s osvědčenou značkou FI je dostupný právě teď u nás za parádní cenu. Aktuálně výhodně za 13 635 Kč.
Předsíňová sestava se zrcadly falka - bílá/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
13 635 15 150 Kč Sleva -10%

Připravili jsme pro vás sestavu nábytku do předsíně, která je díky předním plochám v lesku velmi elegantní a zároveň díky šikovně vyřešenému úložnému prostoru také velmi praktická. Součástí sestavy jsou zároveň dvě rozlehlá zrcadla, která nejen opticky rozšíří prostor, ale taktéž vám umožní zkontrolovat před odchodem z domu váš zevnějšek, a pomůžou vám ujistit se, že vstupujete do nového dne upravení a sladění. Jedno je nástěnné, druhé je pak součástí skříně.

 

Veškerý nábytek Falka je vyrobený z lamina, u nějž oceníte dobrou odolnost proti poškození a snadnou údržbu. Přední plochy, dvířka a zásuvky jsou obohaceny o lesklou bílou folii. Úchytky a sedák jsou v šedé barvě, což podtrhuje neutralitu provedení, a tuto předsíňovou sestavu tak můžete umístit k libovolné barvené kombinaci stěn i podlah. Nesmíme také opomenout nízké nožky, na kterých nábytek stojí. O jednotlivých prvcích sestavy si můžete přečíst více přímo po rozkliknutí jednotlivých produktů v seznamu níže.

 

Předsíňová sestava se zrcadly Falka se skládá z těchto prvků:

Předsíňová skříň se zrcadlem Falka – 60×192,5×35,5cm (š, v, h)
Věšákový panel Falka I – 76x114x19,5cm (š, v, h)
Předsíňová lavice s úložným prostorem a sedákem Falka – 79x45x35cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Falka – 79×97,5x35cm (š, v, h) 
Nástěnné zrcadlo Falka – 79×97,5x2cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Falka naleznete níže v souvisejících produktech.