fofr-nabytek.cz

Předsíňová sestava taylor – dub šedý/černá

Tento vynikající výrobek Předsíňová sestava taylor - od značky s dlouholetou historií FI pohodlně pořídíte právě zde za nejnižší cenu. Výhodně za skvělou cenu 11 272 Kč.
Předsíňová sestava taylor - dub šedý/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
11 272 12 525 Kč Sleva -10%

Pokud potřebujete vybavit předsíň nábytkem, který svým provedením imituje dřevo, máme pro vás kolekci Taylor. Dekor dřeva dub šedý s černými prvky, zvýrazní jednoduché rysy této kolekce. Nábytek je vyrobený z lamina tloušťky 16mm.

 

Předsíňová sestava Taylor se skládá z těchto dílů:

– šatní skříně (53,5x192x35cm – š,v,h)

– lavice (68×52,5x35cm – š,v,h)

– věšákový panel (67x137x19,5cm – š,v,h)

– skříňka (53,5×100,5x35cm – š,v,h)

– zrcadlo (54,5×80,5x2cm – š,v,h)

 

Šatní skříň Taylor je dvéřová, uvnitř vybavená horní policí, pod kterou je kovový výsuvný věšák na kabáty. Ve spodní části jsou tři police na uložení jiných drobností. Věšákový panel je praktickým prvkem pro odložení bund, kabátů, klobouků a jiných doplňků. Pod věšákem je prakticky umístěna lavice, která má úložný prostor. Co by u předsíní nemělo chybět je zrcadlo. Nabízené zrcadlo Taylor je obdélníkového tvaru, bez rámu a zadní část je v černé barvě. Pod zrcadlem je umístěna skříňka, jejíž součástí je šuplík a dvířka. Uvnitř skříňky jsou dvě police. Nohy nábytku a úchyty jsou v tmavé barvě. Díky variabilitě této kolekce, můžete jednotlivé díly poskládat podle vašich představ. Díky vyšším nožkám je pod nábytkem zajištěna dobrá cirkulace vzduchu.

 

Pokud vás nábytek Taylor zaujal, podívejte se do souvisejících produktů, kde jsou zobrazeny další prvky z této řady.