fofr-nabytek.cz

Noční stolek marcus – dub šedý/černá

Akční a ve slevě produkt Noční stolek marcus - od skvělého a známého výrobce FI jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní za super cenu. Zrovna nyní za cenu 1 166 Kč.
Noční stolek marcus - dub šedý/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
1 166 1 944 Kč Sleva -40%

Noční stolek Marcus se dvěma zásuvkami nejen skvěle vypadá, ale taktéž je velmi praktickým kusem nábytku, který do ložnice prostě patří. Před usnutím si na něj můžete odložit rozečtenou knihu, brýle, mobilní telefon, popřípadě skleničku s vodou. Když se budete ctít v noci napít, nebudete již ani muset vstávat z postele. Do zásuvek pak uložíte sluchátka, šperky, hodinky, pouzdro na brýle či třeba televizní ovladač. V zásuvce můžete vše pěkně zavřít, harmonii v ložnici nebudou narušovat volně se povalující předměty, a navíc je vždy bezpečně najdete na svém místě.

 

Noční stolek Marcus stojí na nízkých černých nožkách, které podtrhují jeho celkový design. Nábytek z kolekce Marcus je vyrobený z lamina v dekoru dub šedý v kombinaci s černou barvou a velmi u něj oceníte snadnou údržbu a dobrou odolnost, které jsou pro nábytek z lamina typické. Štíhlé úchytky, které vám přesně padnou do ruky a usnadní vám manipulaci se zásuvkami jsou vyrobeny z plastu, taktéž v černém odstínu. Horní desce stolku bude slušet jak designový budík, tak lampička.

 

Rozměry nočního stolku Marcus jsou 44,5x43x33,5cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Marcus naleznete níže v souvisejících produktech.