fofr-nabytek.cz

Šatní skříň se zrcadlem samuel 3d – dub artisan

Velmi prodávaný produkt Šatní skříň se zrcadlem od společnosti FI jde získat v naší internetové nabídce v bezva akci. Na našich stránkách za 9 858 Kč.
Šatní skříň se zrcadlem samuel 3d - dub artisan
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
9 858

Mít doma dostatek úložného prostoru pro uložení oblečení a jiných domácích potřeb, to je přání snad každého člověka. Při zařizování bytu je potřeba si dobře rozvrhnout, jaké prostory budou sloužit pro šatní skříně a hlavně jaké budou mít dispozice. Vždy je dobré mít šatní skříň, která má prostory členěné na větší kusy oblečení (kabáty, košile) a prostory na drobné oděvy (trička, mikiny, ponožky aj ). Kolekce Samuel nabízí různé varianty šatních skříní v několika odstínech. Nábytek Samuel je vyrobený z lamina tloušťky 16mm, jehož hrany mají ABS úpravu. Úchyty jsou kovové. Nabízená skříň Samuel je třídvéřová, v dekoru dřeva dub artisan. Uvnitř je vybavena částí policovou a částí s tyčí na šaty a horní policí. Na policové straně jsou ve spodní části dva šuplíky a otevřený úložný prostor. Prostřední, úzké dvířko skříně je zrcadlové. Šatní skříň Samuel nabízí vše potřebné pro pohodlné uložení oděvů.

 

Pokud se vám skříň zalíbila, ale nepasuje vám barva, nabízíme tuto kolekci i v dalších dvou odstínech, které naleznete níže, v souvisejících produktech.