fofr-nabytek.cz

Policová skříň dvoudvéřová lorenc – akát světlý

Tento akční výrobek Policová skříň dvoudvéřová lorenc - od značky s dlouholetou historií LEN snadno můžete najít v naší internetové nabídce pořád výhodně! Stojí teď u nás 11 639 Kč.
Policová skříň dvoudvéřová lorenc - akát světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: LEN
11 639

Seznamte se s moderní kolekcí kancelářského nábytku Lorenc, ze které už na první pohled vyzařuje kvalitní propracování, originalita a praktičnost. To vše ve velmi kvalitních materiálech, které jsou ekologicky a zdravotně nezávadné. Policové regály a skříně se vyrábí z lamina v tloušťce 18mm v šedé barvě a záda jsou ze sololaku. Součástí jsou rektifikační (výškově nastavitelné) nohy. V nábytkové řadě Lorenc se skříňové sestavy vytváří pomocí policových skříní, které jsou kompletovány dekoračními obkladovými deskami boků a půd (o síle 38mm) a dveřmi.

 

Nabízená skříň je vysoká, policová a jde o komplet regálu, bočních obkladových desek, horní obkladové desky a dvířek. Regál je vyrobený v šedém odstínu a obkladové desky s dvířky jsou vyrobeny v odstínu akát. Zboží je dodáváno v demontu. Horní a boční obkladové desky se dodávají samostatně a ke korpusu se musí přimontovat společně s dvířky. Úchyty jsou kovové.

 

Nábytková řada Lorenc je navržena pro manažery, kteří ocení moderní design, funkčnost a pohodlí. Z kolekce Lorenc lze objednat psací stoly, přídavné stolky, jednací stoly, různé typy kontejnerů, komod a mnoho dalších prvků, které naleznete v souvisejících produktech. Pokud chcete vybavit kancelář, pracovnu nebo studentský pokoj kvalitním nábytkem, je kolekce Lorenc výbornou volbou a to díky použitému kvalitnímu materiálu a jeho propracováním s možností výběru barevných odstínů.

 

Jedná se o produkt ověřeného českého výrobce.

 

 

Pozn. Fotografie jsou pouze ilustrativní. Na fotografiích jsou zobrazeny starší typy úchytek. Výrobce nyní nabízí nové typy úchytek – celokovové. Na detailu fotky je zobrazeno jejich provedení.