fofr-nabytek.cz

Dvoudveřová šatní skříň olaf – borovice andersen/dub nash

Kvalitní a žádaný produkt Dvoudveřová šatní skříň olaf od společnosti se zárukou kvality DOL jde získat na našich stránkách za extra cenu. V současnosti pořídíte za cenu 5 470 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň olaf - borovice andersen/dub nash
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
5 470

Šatní skříň z kolekce Olaf si zamilujete. Tento nádherný design inspirovaný Skandinávií svým bílým povrchem v dekoru borovice andreas spolu s dekorem dubu nash prosvětlí každou ložnici. Rozložení úložných prostor funguje velmi dobře, neboť tato skříň ukrývá plnou visící plochu. Díky šatní tyči, která zaujímá celou šíři skříně, pojme pohodlně velké množství oblečení.

 

Už si nemusíte dělat starosti s tím, kam uložíte všechna ramínka s halenkami, košilemi, sukněmi, kalhotami i šaty. Nad touto šatní tyčí naleznete také širokou polici na skládané oblečení. Tuto šatní skříň jistě využijete jako samostatný kus nábytku, ale pro pěkně sladěnou a harmonickou ložnici doporučujeme prostor doladit dalšími položkami z kolekce Olaf. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.

 

Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu. 

 

Rozměry dvoudveřové šatní skříně Olaf jsou 85x185x52cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Olaf najdete níže v souvisejících produktech.