fofr-nabytek.cz

Jednodveřová šatní skříň naira – bílá/jasan

Nejprodávanější výrobek Jednodveřová šatní skříň naira od této skvělé značky DOL můžete sehnat aktuálně na webu za akční cenu! Na našich stránkách za 4 712 Kč.
Jednodveřová šatní skříň naira - bílá/jasan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
4 712
Popis produktu

Nábytek Naira je dostupný v tmavé a světlé verzi, v obou je však zastoupen dekor horského jasanu. Můžete vybírat z kombinace dekorů fresco/jasan horský a briliantově bílá/jasan horský. Obě možnosti jsou v matném provedení. Charakteristickými rysy této kolekce je bezúchytkový systém otevírání dveří i zásuvek, přičemž rukojeti jsou zde efektně nahrazeny výřezy v předních částech. Dále jsou na první pohled nepřehlédnutelné moderní vysoké nohy a ozdobné proužky v horních částech.

 

Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, a pokryté PVC dýhou, která zvyšují odolnost vůči nárazu, mechanickému poškození, udržují barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus, kuličková ložiska a nechybí ani plnovýsuv. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Horní plochy nábytku jsou zesílené, lamino zde nabývá síly 42mm. Jednotlivé moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní a jedinečné uspořádání nábytku.

 

Moderní jednodveřová šatní skříň Naira je univerzálním kusem nábytku, o jehož využití se zákazník rozhodne klidně až při montáži. Nejen, že můžete dvířka namontovat na levou i pravou stranu, ale také si můžete vybrat, zda pro vás bude prioritní využití šatní tyče nebo polic. Horní a spodní police umístíte vždy. Jste-li příznivec spíše skládaného oblečení, do střední části vsunete další dvě police a veškeré oblečení můžete mít přehledně roztříděné podle určení, typu nebo barvy. Pokud vás naopak trápí nedostatek visící plochy, stačí střední police uschovat a využít šatní tyč, která je taktéž součástí skříně.

 

Rozměry jednodveřové šatní skříně Naira jsou 46,8×199,6x52cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Naira naleznete níže v souvisejících produktech.