fofr-nabytek.cz

Policová skříň brando – bílá / beton / bílý lesk

Povedený kus Policová skříň brando - bílá / od značky s dobrým jménem BF získáte právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze! Nyní lze objednat jen za 6 765 Kč.
Policová skříň brando - bílá / beton / bílý lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
6 765

Pokud jste milovníky moderního nábytku, ze kterého už na první pohled vyzařuje originalita a kvalita provedení, máme tu pro vás kolekci Brando. Bílá barva této kolekce zesvětlí prostory obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. A díky vysokému lesku, který je použitý na čelní plochy nábytku, působí sestava luxusně.

 

Nábytek Brando je vyroben z kvalitního lamina v bílé barvě, o tloušťce 16mm. Korpusy jsou ohraněny ABS páskou 0,5mm. Velmi efektní jsou přední plochy nábytku, které jsou vyrobeny z MDF desky o tloušťce 18mm a jsou potaženy fólií v bílém lesku. MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva. Co jistě nábytek oživí jsou boční lišty na předních plochách, které jsou v imitaci betonu (šedá), což je imitace kamene. Vrchní desky stolů mají tloušťku 28mm. Nábytek má plastové nohy, bez možnosti nastavení výšky.

 

Důležitým prvkem domácnosti jsou skříně. S nedostatkem úložného prostoru bojujeme skoro denně. Proto je dobré při vybavení obývacího pokoje, ložnice nebo dětského, studentského pokoje, počítat s pořízením skříně. Záleží však, do jakých prostorů bude umístěna, jestli má být policová nebo s tyčí na šaty. Kolekce Brando nabízí různé typy skříní, díky kterým můžeme vše potřebné uložit na jedno místo. Nabízená skříň Brando je vysoká a policová, uvnitř je vybavená čtyřmi policemi, které mají maximální zatížení do 5kg. Dvířka jsou opatřena systémem tichého dovírání, který je integrovaný v pantu. 

 

Rozměry policové skříně Brando jsou 71,5x40x192cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Brando najdete níže v souvisejících produktech.