fofr-nabytek.cz

Pěnová matrace kerin 1+1 zdarma – 80x200cm

Kvalitní produkt Pěnová matrace kerin 1+1 zdarma od populární značky STY pohodlně získáte právě nyní extra se slevou! Nyní za 9 990 Kč.
Pěnová matrace kerin 1+1 zdarma - 80x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: STY
9 990

Až 22 cm vysoká matrace Kerin je vyrobena kombinací prvotřídních PUR pěn s masážní profilací na vrchní straně a speciálním odvětraným jádrem. Povrch matrace je tvarován tak aby dokonale prokrvil pokožku a uvolnil svalstvo během spánku. Jádro obsahuje otvory tzv. ramenní kolébky, které upravují tuhost v oblasti ramen a kyčlí. Maximálně zajišťují správnou polohu těla a uvolnění obratlů páteře. Matrace je oboustranná, vhodná na lamelový a laťový rošt, vhodná i pro polohování. Tuhost matrace T3/2.

 

Potah TRIMTEX

Potah je vyroben ze 100% polyesteru, je příjemný na dotek, navíc látka má speciální úpravu proti tvoření žmolků, má vysokou absorpci vlhkosti a rychle ji odpařuje. Potah je prošitý klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 40°C.

PUR Pěna

Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací.

 

Matrace je nyní zařazena do akce 1+1 Zdarma, tzn. za uvedenou cenu dostanete 2 matrace.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.