fofr-nabytek.cz

Zdravotní matrace 1+1 zdarma swisslab big boy 26 – 90x200cm

Tento unikátní produkt Zdravotní matrace 1+1 zdarma swisslab big od skvělé a známé značky HA získáte zrovna dneska extra se slevou! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 25 980 Kč.
Zdravotní matrace 1+1 zdarma swisslab big boy 26 - 90x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
25 980

Matrace Swisslab Big Boy s rozdílnou tuhostí zajišťuje jemné doladění pro správnou pozici páteře při všech spánkových polohách a komfortní spánek i při spaní na boku. Dvojdílný prošívaný antibakteriální potah s vysokým podílem přírodních vláken a klimatizační konstrukcí pro omezení pocení a komfort na lůžku. Pratelný na 60 °C.

 

KDYŽ SE POTÍŠ, NEZOUFEJ. ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH S PŘÍRODNÍMI VLÁKNY – AKTIVNÍ BOJOVNÍK.

Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel®/viskóza s povrchovou úpravou AegisTM – antibakteriální a proti-roztočové vlastnosti (zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče) a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Nejlepší volba pro alergiky a astmatiky. Prošívaný, dvojdílný potah s klimatizační vrstvou dutých vláken. Pratelný (60 °C). Technologie Thermo&Air Control je odvětrávací systém potahu, který skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

 

V typických i atypických rozměrech
Doporučené uložení: pevné lamelové rošty, případně i pro mechanicky polohovatelné lamelové rošty Výška 26 cm
Doporučená maximální nosnost až 180 kg
Prodloužená záruka 6 let na jádro matrace
Testováno 100.000x

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

Akční cena se vztahuje na rozměry 80x200cm a 90x200cm.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.