fofr-nabytek.cz

Matrace 1+1 zdarma pola – pěnová

Tento kvalitní a žádaný kousek Matrace 1+1 zdarma pola od dodavatele zboží Nábytek Harmonia získáte tady za extra cenu. Nabídka již od 9 078 Kč.
Matrace 1+1 zdarma pola - pěnová

Kvalitní sendvičová sedmizónová matrace Pola je složená z polyuretanových pěn bez lepení tzv. zámkový spoj. Kvalitní pěna gramáže 30 a 32 kg/m3. Uživatel může volit mezi tužší a měkčí stranou. Celé jádro je upraveno vertikálními otvory, jež odvádějí přebytečné teplo a vlhkost od těla. Hustotou otvorů jsou vytvořeny anatomické zóny. Jádro je opatřeno separačním úpletem.

Matrace je vhodná na lamelový rošt nebo pevnou podložku.

 

kvalitní pěny gramáže 30 a 32 kg/m3
měkčí / pevnější strana
pratelný potah matrace na 60°C, dělitelný zipem na dvě poloviny
výška matrace 18cm základní potah – potah Mitch
nosnost matrace do 120 kg
tuhost: středně tvrdá
záruka 5 let
vysoká kvalita a pohodlí po celou dobu životnosti matrace

 

POTAH MITCH prošev

Potah je vyroben z dvouvrstvé pleteniny Jersey (základní provedení). Je prošit rounem z dutého vlákna o vysoké gramáži 200 g/m2. Jeho spodní vrstva je z kvalitního PES úpletu. Složení potahu: 42% bavlny a 58% polyesteru. Potah je dobře snímatelný díky zipu na dvě poloviny a je pratelný na 60°. Díky tomu zajistí snadnou hygienickou údržbu a čistotu.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.

 

MATRACE ČESKÉHO VÝROBCE MÁ CERTIFIKACI, KTERÁ ZDŮRAZŇUJE KVALITU JEJÍHO PROVEDENÍ.