fofr-nabytek.cz

Třídveřová šatní skříň dylan – bílá/dub světlý

Tento výjimečný produkt Třídveřová šatní skříň dylan - od známé značky CLK jednoduše můžete pořídit tady skutečně levně. Nyní zakoupíte za 13 942 Kč.
Třídveřová šatní skříň dylan - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
13 942

Šatní skříň Dylan disponuje širokou variabilitou úložného prostoru. Skříň tak uspokojí i náročnější uživatele. Pravá část je policemi rozdělena na pět výklenků, vhodných k uložení složeného oblečení jako jsou třeba trička či mikiny. Naopak oblečení, které je vhodné zavěsit na ramínko, najde své místo v levé části na vestavěné tyči. V horní části nalezneme širokou polici pro uložení méně častěji využívaných věcí jako je například sezónní oblečení. Dolní pasáž tvoří dvě výsuvné zásuvky, vhodné například k uložení spodního prádla či bot.

 

Jemný elegantní design v odstínech bílé barvy a dekoru dřeva zajistí, že si nábytek oblíbí chlapci i dívky. Zároveň dokáže u dětí vždy navodit pocit bezpečí a stabilního zázemí domova, kam se budou rády vracet. Skříň dokáže pojmout opravdu velké množství oblečení a nemusíte se tak bát, že by se přebytečné věci váleli různě po pokoji. Velmi prakticky je řešeno odvětrávání skříně, které je vestavěno v zadní desce. Nábytek je dodáván v demontu a s jeho vynesením do vyšších pater vám za příplatek rádi pomůžeme.

 

Rozměry třídveřové šatní skříně Dylan jsou 138x206x61cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Dylan, naleznete níže v souvisejících produktech.