fofr-nabytek.cz

Noční stolek sirius – dub černý/dub zlatý

Tento velmi oblíbený výrobek Noční stolek sirius - dub originál od značky CLK máte možnost pořídit již dnes za skvělou cenu! Výhodně za cenu 1 950 Kč.
Noční stolek sirius - dub černý/dub zlatý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
1 950

Noční stolek z kolekce Sirius na čtyřech nízkých kuželovitých nožkách vás mile překvapí hned v několika ohledech. Jednak se vám bude v pokoji lépe bojovat s prachem, protože pod nábytkem na nožkách se obecně lépe vysává i vytírá podlaha, a také úložný prostor, který je k dispozici je překvapující a barevná kombinace dekorů černého a zlatého dubu je prostě úchvatná. Horní odkládací deska má zaoblené rohy a její okraj je zdobený černými proužky po celém obvodu. Pod touto deskou se nachází otevřená police, kam si můžete odložit rozečtenou knihu nebo šperkovnici, kam ukládáte před spaním šperky.

 

Pod touto policí se nachází prostorná zásuvka na kolejničkách, která se vysune pomocí kovové úchytky v horní části uprostřed. Čílko této zásuvky je nádherně dekorované pomocí vypalování laserem a osvěží každý prostor. Noční stolek z kolekce Sirius působí mladistvě a svěže stejně jako ostatní prvky. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Doplňkovým materiálem je tu potom černý kov, který byl využit úchytku zásuvky.

 

Rozměry nočního stolku Sirius jsou 44x54x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.