fofr-nabytek.cz

Dětská postel 100x200cm sirius – dub černý/dub zlatý

Tento skvělý výrobek Dětská postel 100x200cm sirius - od naší známé značky CLK jde sehnat aktuálně na webu extra se slevou! Zrovna nyní za cenu 7 332 Kč.
Dětská postel 100x200cm sirius - dub černý/dub zlatý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
7 332

Tato postel se velmi hodí i do menších pokojů, protože nabízí spoustu úložného prostoru. V čele postele najdeme z obou bočních stran otevřené police, které skvěle poslouží místo regálu nebo malé knihovny. Dítě si sem může uložit rozečtené knížky, budík, různé dekorace a jiné nezbytnosti. V horní části čela postele se nachází dvě odkládací plošky a snížený prostor, kam si dítě odloží tablet nebo telefon a může jej potom díky dvěma integrovaným USB portům nabíjet přímo v posteli, bez toho, aby muselo neustále hledat po bytě nabíječku. Toto čelo postele je společné všem typům postelí z kolekce Sirius.

 

Čílko postele v dekoru dub zlatý je navíc zdobené pomocí laserového vypalování a působí velmi originálním dojmem. Volný prostor pod postelí v kombinaci s odvětrávacími otvory v roštu postele přispívají k lepší cirkulaci vzduchu. V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 100x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

K dětské posteli Sirius je možné přikoupit zásuvku pod postel Sirius 90x190cm. Díky tomu získáte buď další úložný prostor nebo přistýlku pro kamaráda. Do přistýlky by samozřejmě bylo potřeba dokoupit také matraci v rozměrech 90x190cm. Nabídku námi doporučených matrací naleznete přímo u detailu daného produktu. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry dětské postele s úložným prostorem Sirius jsou 103x108x221cm (š, v, h), ložná plocha je 100x200cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.