fofr-nabytek.cz

Matrace alena – 85 x 200 cm

Zcela unikátní produkt Matrace alena - 85 x s pečetí kvality od značky GR je k dispozici aktuálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Akční ceny již od 2 725 Kč.
Matrace alena - 85 x 200 cm
Ověřit dostupnost »
Značka: GR
2 725

Matrace Alena je vyrobena ze značkové německé pěny EuroFoam®. Tato pěna zajišťuje perfektní cirkulaci vzduchu a zároveň je dostatečně tuhá k zajištění optimální podpory páteře při spánku. Vytvořené mikroklima zabraňuje usazování plísní a roztočů, čímž splňuje veškeré hygienické požadavky pro opravdu kvalitní spánek. Matrace je střední tuhostí, což je hodnota vhodná pro naprostou většinu populace. Je také oboustranně použitelná, což významně prodlužuje celkovou životnost matrace. 

Matrace je opatřena luxusním potahem, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku.Potah je příjemný na dotek, prodyšný, snímatelný a pratelný do 60C. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky.

 

Charakteristika matrace Alena:

Pěnová matrace se střední tvrdostí H2 , polohovatelná
Výška jádra matrace 10cm
Výška  včetně potahu cca 11 cm, hmotnost 10 Kg
Nosnost do100 Kg
Doporučené uložení na pevný nebo lamelový rošt-min.18 lamel
Vhodné pro alergiky
Matraci lze zakoupit v několika různých rozměrech
Potah je opatřen zipem, je snímatelný a pratelný do 60C
 

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.