fofr-nabytek.cz

Matrace air mono – 80 x 195 cm

Tento velmi oblíbený produkt Matrace air mono - 80 originál od značky DP snadno pořídíte na našich stránkách teď právě trvale výhodně! Výhodně za super cenu 3 985 Kč.
Matrace air mono - 80 x 195 cm
Ověřit dostupnost »
Značka: DP
3 985 4 195 Kč Sleva -5%

Kvalitní monobloková matrace Air Mono je vyrobena z odolné a prodyšné SLEEPFOAM pěny. SLEEPFOAM pěna vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Jádro matrace je upraveno nejmodernější technologií „ŘEŠETO TECHNOLOGY“. Úprava „ŘEŠETO“ zvyšuje především prodyšnost, hygienu i životnost matrace. Díky vyvrtaným otvorům jádro lépe odvětrává. Matrace Air Mono je vyrobena bez použití lepidel, proto ji bez obav můžete pořídit i vašim dětem. Matrace je vhodná pro spánek na břiše a také pro uživatele často měnící spánkovou polohu. Matrace je opatřena luxusním designovým potahem bez proševu rounem, pro dokonalý pocit reakce pěny na lidské tělo. Celková výška matrace je cca. 17 cm s nosností do 110 kg. Matrace je tužšího charakteru.
Potah (úplet) je pratelný, snímatelný, zónově prošitý.

 

Matrace je vhodná na lamelový pevný a polohovací rošt. Český výrobek.

K matraci doporučujeme zakoupit pevný nebo polohovací lamelový rošt.

 

Matraci lze vyrobit v jakémkoliv rozměru. Matrace do rozměru 90×200 cm jsou bez příplatku. U matrací nad rozměr 90×200 cm se k ceně připočítává příplatek dle níže uvedené tabulky. Pokud budete chtít objednat matraci v rozměru, který není uveden v nabídce, napište tento požadavek do poznámky před dokončením objednávky.

 

Příklad výpočtu ceny nadrozměrné matrace:

matrace rozměr 100×200 cm = zákl.cena x 1,2 (20% příplatek za šířku) = cena matrace 100x200cm
matrace rozměr 100×220 cm = zákl.cena x 1,4 (20% příplatek šířka + 20% délka) = cena matrace 100×220

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.