fofr-nabytek.cz

Matrace 1+1 zdarma antibacterial visco vakuo 18

Tento designový kousek Matrace 1+1 zdarma antibacterial visco od spolehlivého výrobce MAT lze sehnat tady nyní extra se slevou. Nyní můžete mít za 12 800 Kč.
Matrace 1+1 zdarma antibacterial visco vakuo 18
Ověřit dostupnost »
Značka: MAT
12 800 25 600 Kč Sleva -50%

Antibacterial visco vakuo je vyrobena ze Švýcarské pěny Sanitized® s antibakteríální a antimykotickou ochranou. Zajistí zdravé spaní tím, že likviduje řasy, plísně a roztoče a další nežádoucí mikroorganismy. Antidekubitní prořez je vzdušný a šetrný k Vašim zádům. Spodní stranu tvoří líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Tužší hygienická matrace pro alergiky, dlouhodobě nemocné, pohodlný spánek. Matrace je opatřena sedmi anatomickými zónami pro správné rozložení hmotnosti. 

Potah Aloe Vera prošitý s PES vláknem je příjemný na dotek a velmi odolný. Obsahuje látky, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Potah je snímatelný a pratelný na 60oC. Gramáž 200g/m2

Vhodný pro komfortní spánek, při bolestech zad, pro dlouhodobě nemocné.

 

Matrace do postele od nás, je ta nejlepší volba. Pamatujte, že na výběru matrace moc záleží, strávíte na ní 1/3 svého života.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů.