fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj delbert d – borovice/fialová

Levný produkt Dětský pokoj delbert d od společnosti s úžasnou pověstí MB jednoduše najdete právě dnes za mimořádně nízkou cenu. Za bezkonkureční cenu 19 454 Kč.
Dětský pokoj delbert d - borovice/fialová
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
19 454 20 478 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Dětský či studentský pokoj Delbert tak jak je zobrazen na fotografii je pouze návrh možného sestavení (cena zahrnuje všechny díly nábytku na obrázku). Dětský pokoj Delbert je velmi variabilní, skládá se z cca 20 dílů, stačí si jen vybrat níže mezi souvisejícími produkty. Nábytek Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodný do dětského či studentské pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Sestava Delbert je vyrobena z kvalitního lamina, jejíž výhodou je kromě jiného snadná údržba. Hrany nábytku jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti poškození. Nabízená varianta sestavy je v kombinaci barev bělená borovice/fialová.

 

Sestava na obrázku obsahuje (š, v, h):

skříň 4 – 45/195/40
regál 6 – 45/195/40
skříň 9 – 45/135/40
televizní stolek 12 – 120/50/50
psací stůl 13 – 125/76,5/55
police 16 – 110/35/22

 

Všechny výše uvedené díly naleznete samostatně níže mezi souvisejícími produkty.

 

Pozn. Psací stůl Delbert nemá zadní plochu ve stejné úpravě jako přední části, proto není vhodný pro umístění do prostoru.

 

LTD = Laminovaná dřevotřísková deska. Výhodou při laminování je možnost výběru jakékoliv barvy a textury dřeva. Jako imitace je napohled nerozeznatelná od originálu. Díky struktuře a dekoru je deska odolná vůči vlhkosti a chemikáliím (narozdíl od dřeva je odolná proti polití alkoholem apod). Větší tloušťka desky se u výrobků podílí na lepší stabilitě a pevnosti.