fofr-nabytek.cz

Šatní skříň kombinovaná bílá saturn – levá/pravá

Oblíbený produkt Šatní skříň kombinovaná bílá od společnosti s úžasnou pověstí MB lze pořídit na našich stránkách ve výprodejové akci. Nyní pořídíte za super cenu 13 768 Kč.
Šatní skříň kombinovaná bílá saturn - levá/pravá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
13 768 17 210 Kč Sleva -20%

Téměř dvoumetrová skříň poskytuje dostatek úložného prostoru, který je ze strany a z čela dělený policemi. Uvnitř této velmi prostorné šatní skříně jsou police, zásuvky i šatní tyč. Studentská skříň Saturn je rohová a optimálně vyřeší nedostatek místa. Navíc se do ní věčně nabručený teenager může spolehlivě schovat před vnějším světem. Pro větší přehlednost a snadné ukládání či hledání věcí lze přihoupit praktické LED osvětlení se senzorem pohybu, které najdete v souvisejících produktech níže. Tuto skříň si můžete sami poskládat v levé i v pravé variantě.

 

Nábytek působí jednoduchým, moderním vzhledem. Vyroben je z kvalitního lamina. Hrany jsou opatřeny milimetrovou ABS dýhou, díky které jsou odolnější a vhodné i do dětského pokoje. Barevné odstíny bílý lux+dub+mořská a černá+dub+béžová uspokojí i náročné studenty. Z nábytku z kolekce „Saturn“ lze vybavit pokoje nejen pro náctileté. Díky modernímu stylu se hodí i do pracoven, obývacích pokojů, ložnic či kanceláře. Prohlédněte si související zboží níže a nahlédněte také do kategorie „rohové dětské skříně“.