fofr-nabytek.cz

Konferenční stolek rea 7 – navarra

Velmi žádaný výrobek Konferenční stolek rea 7 originál od výrobce DRE máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce pořád výhodně! Zrovna nyní za cenu 3 848 Kč.
Konferenční stolek rea 7 - navarra
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
3 848

Konferenční stolek REA 7 se stane důležitým prvkem ve vašem obývacím pokoji. V současnosti si naši domácnost téměř nedovedeme představit bez konferenčního stolku. Ten je mnohdy nenápadným, avšak takřka nepostradatelným vybavením každého obýváku. Poskytuje nám plochu na odložení dobrůtek, trávíme u něj čas s přáteli a mnohdy na něj odkládáme znavené nohy. Jeho úloha je tak praktická, ale ani design nesmí zůstat opomenut. Design stolku se nese ve skromném, přesto moderním designu. Pro odkládání věcí poslouží horní deska stolu a zásuvka s plnovýsuvem. Vnitřní rozměry zásuvky jsou 78×48,5x8cm.

 

Konferenční stolek REA 7 je vyroben z kvalitního lamina. Horní deska stolu má tloušťku 25mm a je opatřena ABS hranami o tloušťce 2mm. Ostatní části stolku mají tloušťku 16mm a ABS hrany 0,5mm. Rozměry konferenčního stolku REA 7 jsou 110x70x50cm (š, h, v). Stolek je dostupný v několika odstínech REA Standard, které najdete níže v souvisejících produktech.

 

Nábytek v programu REA lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu domova.