fofr-nabytek.cz

Rozkládací pohovka 80x200cm maddy s úložným prostorem-výběr moření –

Nejprodávanější kus Rozkládací pohovka 80x200cm maddy s úložným prostorem-výběr od populárního výrobce DOL snadno můžete získat v naší internetové nabídce za parádní cenu! Produkt momentálně prodáváme za 16 105 Kč.
Rozkládací pohovka 80x200cm maddy s úložným prostorem-výběr moření -
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
16 105

Počítáte-li s představou občasného přespání hosta, kterému byste rádi dopřáli maximální komfort, ale nemáte místa nazbyt, rozkládací pohovka je ideální volbou. Po vysunutí spodní části matraci jednoduše překlopíte. Ložná plocha se tak rozšíří na 160x200cm, přičemž budou obě lůžka ve stejné úrovni. Každé z těchto lůžek lze zatížit 90kg. Spodní výsuvná část obsahuje dva oddělené šuplíky, kam můžete během dne uklidit ložní prádlo nebo zde přechovávat náhradní. Vnitřní rozměry každého z nich jsou 85x16x68cm (š, v, h) a doporučené zatížení je 5kg na šuplík.

 

Pohovka je dodávaná s rošty, avšak bez matrace. Výběr matrací za našeho sortimentu, který se k této posteli hodí, naleznete v souvisejících produktech níže. Matrace by měla mít výšku 8cm. Ve variantě složené pohovky jsou tedy obě části matrace na sobě, výška sedu při složené posteli je pak 34cm. Pohovka Maddy je vyrobená z masivního borovicového dřeva, jehož povrch je ošetřen zdravotně nezávadným ekologickým lakem, který splňuje nepřísnější normy.

 

Je dostupná ve dvou variantách moření, a to v antracitovém a bílém moření. Doplňkovým materiálem je potom MDF (dřevovláknitá deska) s velmi homogenní strukturou. Díky jemné struktuře je možné z MDF desky frézovat třídimenzionální profily.  Díky výběru barevných variant je tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu. 

 

Rozměry masivní rozkládací pohovky 80x200cm Maddy s úložným prostorem jsou 90x81x206cm (š, v, h), ložná plocha je 80x200cm, rozměry při rozložení jsou 167x81x206cm (š, v, h), ložná plocha je 160x200cm

 

Veškerý nábytek hodící se k pohovce Maddy naleznete níže v souvisejících produktech.