fofr-nabytek.cz

Vitrína klement pravá – dub april/černá

Neodolatelný kousek Vitrína klement pravá - od oblíbené značky se zárukou kvality BF pohodlně pořídíte aktuálně na našich stránkách levně! Nyní za 9 552 Kč.
Vitrína klement pravá - dub april/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
9 552

Jsme rádi, že vám můžeme představit kolekci Klement, která vyniká svým detailním propracováním a kvalitním materiálovým složením. Už na první pohled zaujme originalita designu a barevná kombinace.

Kolekce Klement je určena pro vybavení obývacích pokojů nebo jídelen. Je vyrobena v kombinaci MDF desky a lamina (tl. 16mm), v dekoru dřeva dub april s černými doplňky, které zvýrazňují celkové provedení kolekce Klement. Horní desky korpusů mají tloušťku 22mm a ABS hrany 0,5mm-1,5mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky potažené PVC fólií, tl. 18mm. K dekoru dub april, který je imitací dřeva, jsou použity kovové úchyty v černé barvě a působí elegantně. Nejen barevná kombinace několika materiálů, ale také praktické prvky, jako tiché dovírání dvířek a plnovýsuvné šuplíky, jsou kladné vlastnosti, které jsou pro zákazníka důležitým ukazatelem. Originalitu sestavě dodává masivní rylovaná ozdobná lišta, která je osvětlená a je součástí všech vitrín, komod, skříní a tv stolku.

 

Vitrína Klement je vysoká, dvoudvéřová. Za horními prosklennými dveřmi jsou dvě skleněné police. Otevírání dveří je pravé a osvětlení není součástí vitríny. Tmavé lišty a sokl nábytku tvoří s dekorem dřeva dub april estetický soulad barev, který dodává nábytku originalitu. Pokud by vám nepasovalo pravé otevírání dveří, máme v nabídce také vitrínu s levým otevíráním dvířek a s osvětlením.

 

Pro vybavení jídelny nebo obývacího pokoje nabízíme další prvky, které dokonale sladíte s nabízeným prostorem. Veškeré prvky kolekce Klement naleznete níže, v souvisejících produktech.