fofr-nabytek.cz

Šatní skříň se zrcadlem samuel 4d – bílá

Kvalitní a oblíbený produkt Šatní skříň se zrcadlem samuel 4d od značky FI lze sehnat momentálně za extra cenu! K sehnání zrovna v akci za 11 034 Kč.
Šatní skříň se zrcadlem samuel 4d - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
11 034

Mít doma dostatek úložného prostoru pro uložení oblečení a jiných domácích potřeb, to je přání snad každého člověka. Při zařizování bytu je potřeba si dobře rozvrhnout, jaké prostory budou sloužit pro šatní skříně a hlavně jaké budou mít dispozice. Vždy je dobré mít šatní skříň, která má prostory členěné na větší kusy oblečení (kabáty, košile) a prostory na drobné oděvy (trička, mikiny, ponožky aj ). Kolekce Samuel nabízí různé varianty šatních skříní v několika odstínech. Nábytek Samuel je vyrobený z lamina tloušťky 16mm, jehož hrany mají ABS úpravu. Úchyty jsou kovové. Nabízená skříň Samuel je čtyřdvéřová, v bílé barvě. Uvnitř je vybavena částí policovou a částí s tyčí na šaty a horní policí. Na policové straně jsou ve spodní části dva šuplíky a otevřený úložný prostor. Prostřední úzké dvířko skříně je zrcadlové. Šatní skříň Samuel nabízí vše potřebné pro pohodlné uložení oděvů.

 

Pokud se vám skříň zalíbila, ale nepasuje vám barva, nabízíme tuto kolekci i v dalších dvou odstínech, které naleznete níže, v souvisejících produktech.