fofr-nabytek.cz

Dvoudveřová šatní skříň ema – bílá

Výjimečný produkt Dvoudveřová šatní skříň ema od naší známé značky CLK pořídíte tady a teď právě za nejnižší cenu! Nyní získáte od 10 023 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň ema - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
10 023

Šatní skříň Ema je navržena v jednoduchém romantickém stylu a patří ke stejnojmenné kolekci dětského a studentského nábytku. Nohy skříně jsou vyřezávané. Zdobení skříně i vyřezávané nohy dávají skříni punc výjimečnosti. Na první pohled skříň působí nevšedním dojmem a jistě zaujme každou slečnu, která sní o životě na zámku. Bílá barva zaručí univerzálnost nábytku a vy jej tak můžete snadno nakombinovat. Kromě skvostného rustikálního designu zaujme skříň objemným úložným prostorem. Kromě standardních polic zde naleznete také širokou šatníkovou tyč určenou k zavěšení šatů, košil či kabátů. Do spodní části uložíte kromě oblečení také boty, hračky či jiné předměty. Vrchní část skříně tvoří široká police, kam se snadno uschovají i objemnější předměty.

 

Dvoudveřová šatní skříň Ema je vyrobena z vysoce kvalitního lamina, jenž doplňuje pevné MDF. Lamino se vyznačuje především snadnou údržbou a vysokou otěruvzdorností. MDF desky zase vysokou pevností a odolností. Pro tiché zavírání disponuje skříň systémem pneumatických brzd pantů. Chcete-li dětský pokoj sladit k dokonalosti, můžete si přikoupit ostatní nábytek z kolekce Ema. Od postele přes praktickou komodu až po krásný psací stolek. Kolekci Ema si jistě oblíbí dívky všech věkových kategorií. 

 

Rozměry dvoudveřové šatní skříně Ema jsou 111x200x62,5cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech.