fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj ballerina s nebesy – bílá

Hodně žádaný výrobek Dětský pokoj ballerina s nebesy - s osvědčenou značkou CLK máte možnost koupit v naší nabídce za výprodejovou cenu. Nyní za 32 960 Kč.
Dětský pokoj ballerina s nebesy - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
32 960

Jednotlivé prvky nábytku Ballerina oplývají klasickými rustikálními liniemi a jejich design je inspirovaný jednoduchostí jarních květů, které zde kvetou v bílé a jsou doplněné pastelovými tóny, které jsou známé svými uklidňujícími účinky a poskytují klidné prostředí. Elegantní květinové detaily nabízejí dotek přírody na čistě bílé. Bílá barva, která v sobě obsahuje všechny barvy, je symbolem čistoty. Představuje nevinnost, eleganci a jednoduchost, mír a důvěru. Zvyšuje také sílu myšlení. Rohy a křivky jednotlivých nábytkových dílů jsou krásně zaoblené, připomenou vám něžnost balerín a lehkost vánku. Úchytky s jemnými růžovými detaily tento dojem efektně podtrhují.

 

Sestava se skládá celkem z 8 kusů nábytku a doplňků. Kombinace komody a zrcadla vynikne v každém dívčím pokoji, kde pohodlně zastoupí toaletku, kde se může mladá slečna krášlit, česat a zkoušet první make-up. Postel je v pohodlné šířce 120cm, a bude tak vyhovovat i odrostlejším dětem. Součástí postele je jednoduchý deskový rošt. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace o rozměru 120x200cm, jejichž výběr naleznete v souvisejících produktech níže.

 

Postel je možné doplnit také o další výsuvné lůžko či zábranu. Posteli dominují nádherná nebesa, která se skládají z MDF konstrukce a textilní části zahrnující 8 kusů tylové látky. Praktické noční stolky skvěle doplní postel po obou stranách a nabízejí šikovnou odkládací plochu v bezprostřední blízkosti postele. Set doplňuje také krásný taburet v lososové barvě s elegantně zakřivenými nožkami.

 

Kombinace kvalitního lamina a MDF na předních částech, spolu s bezpečným a tichým zavíráním dveří i zásuvek s funkcí samovolného dojezdu, poskytuje maximální komfort. Sestavu je samozřejmě možné doplnit i dalšími prvky, podle vašich preferencí a možností. Nábytek Ballerina doporučujeme kombinovat s pastelovými barvami.

 

Dětský pokoj Ballerina s nebesy se skládá z těchto prvků:

 

Rustikální bílá postel 120×200 Ballerina – 126x108x209cm (š, v, h)
Noční stolek Ballerina 2ks – 53x58x38cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Ballerina – 101x86x48cm (š, v, h)
Zrcadlo ke komodě Ballerina – 98x84x19cm (š, v, h)
Nebesa nad postel Ballerina 120x200cm, konstrukce – 126x122x209cm (š, v, h)
Nebesa nad postel Ballerina, textilní část, textilní část – 170x210x230cm (š, v, h)
Taburet k posteli Ballerina – 95x45x43cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.