fofr-nabytek.cz

Komoda s přebalovacím pultem simba – šedá/bílá/dub

Nový produkt Komoda s přebalovacím pultem simba - od výrobce CLK máte možnost nakoupit právě zde napořád výhodně! Aktuálně za super cenu 10 745 Kč.
Komoda s přebalovacím pultem simba - šedá/bílá/dub
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
10 745

Dětská komoda Simba zaujme stylovým a jednoduchým designem, který utváří příjemná kombinace šedé a bílé barvy a také jemné použití dekoru dubu. O úložné prostory se starají tři prostorné šuplíky, které jsou chytře řešeny. Horní šuplík je dělený na tři přihrádky, prostřední na dvě přihrádky a největší spodní šuplík má celý prostor otevřený. Díky tomu lze šuplíky různorodě využívat, ať na menší oblečení, lůžkoviny nebo jen doplňky. Pojezdy šuplíků jsou opatřeny systémem pro bezpečné a tiché dovírání. Výrobním materiálem komody je kvalitní lamino, jehož přednostmi jsou dobrá odolnost proti poškození a snadná údržba.

 

 

Ke komodě náleží přebalovací pult 2v1, u kterého bylo pamatováno na praktické využití i poté, co dítě odroste plenkám. Ukrývá totiž funkci přebalovacího pultu, ale také může být použitý jako nástěnka s poličkou. Pult se umístí na komodu, přičemž díky zarážkám nebude hrozit sklouznutí. V balení jsou navíc dva kovové prvky po přišroubování ke komodě, jako pojistka. Součástí pultu je přebalovací podložka se snímatelným a pratelným potahem. V případě užití jako nástěnky s policí můžete šňůrky využít na zavěšení fotografií či poznámek pomocí kolíčků.

 

 

Rozměry šuplíkové komody s přebalovacím pultem Simba jsou 88x89x64,5cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Simba najdete níže v souvisejícím zboží.