fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj selský z masivu ii – k03 bílá patina

Exkluzivní výrobek Dětský pokoj selský z masivu ii od spolehlivé značky MW můžete získat nyní ve výhodné akci. Nyní pořídíte za 59 869 Kč.
Dětský pokoj selský z masivu ii - k03 bílá patina
Ověřit dostupnost »
Značka: MW
59 869

Poctivá práce, pravé dřevo a vůně včelího vosku: Nechejte na sebe dýchnout masivní nábytek z borovice. Bytelný venkovský nábytek se zdaleka nehodí jen do chalupy. Díky preciznímu zpracování v rustikálním stylu ho můžete hrdě vystavit i v moderní domácnosti. Jemnou práci budete obdivovat dlouhá léta. Výrazným prvkem je nejen precizně vyřezávané pravé borové dřevo, ale také velmi dekorativní kovové úchyty. Kování je ozdobeno uměleckou patinou. Dna zásuvek jsou vyrobena z barevné překližky. Selský nábytek z masivu nabízíme v několika odstínech moření, od světle bílé až po tmavě hnědou. Vzory si prohlédněte ve fotogalerii.  Ošetřený je pravým včelím voskem, což z něj dělá luxusní ekologický nábytek. I tento selský nábytek je ručně vyráběn a při jeho výrobě je kladen velký důraz na detaily zpracování. Díky ruční práci a masivnímu dřevu je každý kus nábytku jedinečný. Nabídka nábytku z masivní borovice je velmi široká – prohlédněte si související zboží níže. Nahlédněte také do kategorií „selské komody“ (kde nabízíme rozličné typy praktických skříněk), „selské kredence“ (které si zamilujete na první pohled), „rustikální nábytek“ (co má skutečné kouzlo) a dalších.

 

Sestavu dětského pokoje z masivu tvoří tento nábytek:

1x stolek MES 06A (75x52x75cm – š,v,h)
1x psací stůl z masivu BIK 02A (110x78x60cm – š,v,h)
1x patrová postel masiv ACC 07 (90x170x200cm – š,v,d)
1x police ve tvaru stromu pravá (242x220x15cm – š,v,h)

 

Patrová postel z masivu nabízí dvě lůžka pod sebou. Do menších dětských pokojů jsou tyto postele ideálním řešením. Součástí postele je žebřík, umístěný na pravé straně, díky kterému se dítě pohodlně dostane na horní lůžko. Postel dodáváme bez roštu a bez matrace. K selským postelím výrobce doporučuje jak laťové, tak lamelové rošty, jejichž rozměry se volí podle plochy lůžka. Pro rozměr ložné plochy 90x200cm se umisťuje rošt v šíri 90x200cm. Matraci doporučujeme také v rozměru 90x200cm. Psací stůl BIK 02A je rovný a jeho součástí jsou čtyři boční šuplíky a jeden úzký šuplík pod horní deskou. Šuplíky mají kovové úchyty, které zvýrazňují rustikální provedení stolu. Čtvercový konferenční stolek nabízí odkládací místo na horní a spodní desce. Děti si u něj mohou hrát nebo si dát dobrou svačinku. Police ve tvaru stromu ohromí svým provedením. Různě členité desky, připomínající větve stromů, poslouží pro umístění knih nebo jiných dekorací.

 

Selský nábytek prostory zvelebí a v dětském pokoji pocítíte kus přírody v příjemných barvách.

 

 

Z důvodu výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 Kč dle hodnoty nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Dodací lhůta uvedená u zboží započne až po připsání zálohové částky na bankovní účet. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.