fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj iii barney – dub/šedá/bílá

Tento akční produkt Dětský pokoj iii barney od našeho známého výrobce MB jednoduše můžete sehnat u nás právě za super cenu. Aktuálně za super cenu 12 978 Kč.
Dětský pokoj iii barney - dub/šedá/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
12 978 16 222 Kč Sleva -19%

Kolekce nábytku Barney se vyznačuje moderním designem s dominujícím dekorem dubu biscuit, doplňující bílou barvou a imitací šedého kamene. Tato kombinace zajistí v každém dětském pokoji příjemnou atmosféru domova. Nábytek je vyroben z lamina a je dodáván v demontu.

 

Studentská knihovna  by měla být v každém studentském pokoji. Uschovat zde však můžete i jiné předměty než knihy, jako jsou například hračky, deskové hry či oblečení. A to díky čtyřem uzavřeným skříňkám, jimiž knihovna disponuje.

 

Širokou komodu Barney lze využít mimo jiné taktéž jako skříňku pod televizi. Otevřený výklenek pod horní deskou tomu vyloženě nahrává. Své místo zde najde například herní konzole či multimediální přehrávač. Dále disponuje komoda objemným širokým šuplíkem ve spodní části a uzavřenou skříňkou v části pravé.

 

Psací stůl Barney je základem studentského pokoje. Disponuje dostatečnou pracovní plochou a úložným prostorem. Pod pracovní deskou najdeme otevřenou širokou polici. V levé části stolu najdeme ještě pojízdnou zásuvku a uzavíratelnou skříňku.

 

Závěsná police a police na stěnu Barney jsou skvělým doplňkem nejen do studentského či dětského pokoje. Na poličku můžete umístit například fotografie, dekorační předměty či rostliny.

 

Dětský pokoj III Barney se skládá z těchto prvků:

Studentská knihovna Barney – 60x182x40cm (š, v, h)
Psací stůl Barney – 125x76x55cm (š, v, h)
Široká komoda Barney – 120x42x50cm (š, v, h)
Závěsná police Barney – 120x30x25cm (š, v, h)
Police na stěnu Barney – 120x30x25cm (š, v, h)