fofr-nabytek.cz

Studentský pokoj i barney – dub/šedá/bílá

Hodně žádaný výrobek Studentský pokoj i barney značky MB snadno můžete získat v aktuální nabídce výhodně. Nyní můžete mít za 16 157 Kč.
Studentský pokoj i barney - dub/šedá/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
16 157 20 196 Kč Sleva -19%

Kolekce nábytku Barney se vyznačuje moderním designem s dominujícím dekorem dubu biscuit, doplňující bílou barvou a imitací šedého kamene. Tato kombinace zajistí v každém studentském pokoji příjemnou atmosféru domova. Pokoji dominují dvě objemné komody společně s kombinovanou knihovnou. Jádro tvoří psací stůl a sestavu doplňuje stylová praktická závěsná police na stěnu. Nábytek je vyroben z lamina a je dodáván v demontu.

 

Kombinovaná skříň Barney nabízí uživatelům vysokou variabilitu, co se týče úložného a odkládacího prostoru. Snadnou údržbu a vysokou odolnost nábytku určitě ocení každý rodič. Čtyři nízké nohy nenaruší design skříně a zároveň ji ochrání před vlhkostí.

 

Studentská knihovna by měla být v každém studentském pokoji. Uschovat zde však můžete i jiné předměty než knihy, jako jsou například hračky, deskové hry či oblečení. A to díky čtyřem uzavřeným skříňkám, jimiž knihovna disponuje.

 

Kombinovaná komoda Barney disponuje dvěma širokými objemnými pojízdnými zásuvkami. Dále uzavřenou a otevřenou policí, kam mimo jiné můžete umístit i dekoraci či menší rostlinu. Čtyři pevné nohy zajištují vzdušnost nábytku, který díky nim neleží přímo na podlaze.

 

Psací stůl Barney je základem studentského pokoje. Disponuje dostatečnou pracovní plochou a úložným prostorem. Pod pracovní deskou najdeme otevřenou širokou polici. V levé části stolu najdeme ještě pojízdnou zásuvku a uzavíratelnou skříňku.

 

Police na stěnu Barney je velmi prakticky a zároveň elegantně řešená. Na poličku můžete umístit například knihy či dekorační předměty. Skříňka na levé straně vybízí k úschově dětského trezoru, pokladničky či jiných tajností.

 

Studentský pokoj I Barney se skládá z těchto prvků:

Kombinovaná skříň Barney – 60x182x40cm (š, v, h)
Studentská knihovna Barney – 60x182x40cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Barney – 120x42x50cm (š, v, h)
Psací stůl Barney – 125x76x55cm (š, v, h)
Police na stěnu Barney – 120x30x25cm (š, v, h)