fofr-nabytek.cz

Dětská zásuvková komoda jack – dub lancelot

Kvalitní a žádaný produkt Dětská zásuvková komoda jack - od značky se skvělou pověstí CLK můžete nakoupit na našich stránkách teď právě za rozumné peníze! Právě teď za cenu 5 661 Kč.
Dětská zásuvková komoda jack - dub lancelot
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
5 661 6 660 Kč Sleva -15%
Popis produktu

Zachovat pořádek v domácnosti je někdy nad naše síly. A co teprve v dětském pokoji? S dostatkem úložných prostor to však zvládnete mnohem lépe. Řešení úložných prostor je nespočet. Mezi jedny z nejvyužívanějších patří právě komody. Ty najdou uplatnění snad v každé místnosti, tedy i v dětském pokoji. Dovolíme si dokonce tvrdit, že komody patří mezi nejpoužívanější nábytek v domácnosti.

 

Pokud nutně potřebujete šikovný úložný prostor, ale na umístění skříně již nemáte místo, komoda je skvělým řešením. Oproti skříni je menší, díky čemuž její umístění v interiéru není složité. Komoda sice disponuje menšími rozměry než skříň, ale budete překvapení, jak velký úložný prostor v sobě ukrývá. S dětskou komodou Jack budete mít ve věcech konečně pořádek. Komoda je inspirována pirátskou tématikou, stejně jako ostatní nábytek z této kolekce. Úložný prostor najdete ve čtyřech zásuvkách, do kterých můžete odložit oblečení, hračky či tajné pirátské poklady. 

 

Zbožňuje vaše dítě hraní na piráty? S pokojem zařízeným v pirátském duchu se bude moct považovat za skutečného novodobého piráta. Pověst pirátů se postupem času mění. Ze zločinců se stali spíše hrdinové a po několika úspěšných filmech se piráti opět dostali do povědomí a pozornosti obyvatel, kteří si je okamžitě oblíbili. Jste připraveni na velkolepé dobrodružství? Neváhejte, nasaďte pirátský klobouk a vzhůru na palubu. Nábytek dětských snů je již na obzoru. Vytaste z kapes dalekohled, kompas a vydejte se na cestu za dobrodružstvím. S kolekcí nábytku Jack jej zažijete z pohodlí domova.

 

Design komody je pečlivě propracován do sebemenších detailů. Komoda Jack je vyrobena z kvalitního lamina a posílena MDF. Velkou výhodou lamina je odolnost proti poškození a snadná údržba.  Úchytky komody jsou z úmělé kůže. Rozměry dětské komody Jack jsou 67x48x82cm (š, h, v).

 

Kolekce Jack je vyrobena v zajímavém dubovém dekoru lancelot v kombinaci s originálními potisky pirátské tématiky.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Jack najdete níže v souvisejících produktech.