fofr-nabytek.cz

Zásuvková komoda nucleus – bílá/lesk

Tento kvalitní a levný kousek Zásuvková komoda nucleus - od populární značky FO máte možnost nakoupit tady a teď extra výhodně! Aktuálně stojí u nás 6 361 Kč.
Zásuvková komoda nucleus - bílá/lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: FO
6 361

Vysoce elegantní řešení doplňkového úložného prostoru do vaší ložnice nabízí zásuvková komoda Nucleus. Skvěle vynikne jak v ložnici, tak i obývacím pokoji či předsíni. Univerzální jednoduchý design zaujme každého fanouška moderního stylu. Bílou barvu značící čistotu doplňuje vysoce lesklý povrch. Díky tomu dokáže celou místnost prosvětlit a opticky zvětšit. Objemný úložný prostor je řešen pomocí tří širokých zásuvek. Sem si můžete uložit například oblečení, knihy či jakékoliv jiné předměty. Komoda neleží přímo na zemi, nýbrž na stylových kovových podstavcích.

 

Komoda je vyrobena z pevného lamina, jenž je zakončeno lesklou bílou fólií. Lamino je také zárukou snadné údržby produktu. Úchytky jsou stejně jako nohy vyrobeny z kovu a vyznačují se tak vysokou odolností. Nábytek můžete doplnit o ostatní produkty z kolekce Nucleus a sladit tak celou místnost k dokonalosti. Skvěle však padne do většiny interiérů. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Rozměry zásuvkové komody Nucleus jsou 120,1×85,5×41,3cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nucleus naleznete níže v souvisejících produktech.