fofr-nabytek.cz

Závěsná police moli 14 – bílý lux/tyrkys

Neodolatelný produkt Závěsná police moli 14 - bílý pocházející od značky MB je k dostání zrovna za parádní cenu. V současnosti za 1 797 Kč.
Závěsná police moli 14 - bílý lux/tyrkys
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
1 797 1 892 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Závěsná police Moli je praktickým prvkem dětského pokoje Moli. Má otevřený úložný prostor. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen. 

 

Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli. Skříně a dvéřové regály můžete poskládat v pravé i levé variantě.