fofr-nabytek.cz

Komoda moli 10 – bílý lux/žlutá

Často hledaný produkt Komoda moli 10 - od oblíbené značky se zárukou kvality MB snadno můžete najít aktuálně na webu se slevou. Na našich stránkách za 5 548 Kč.
Komoda moli 10 - bílý lux/žlutá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
5 548 6 935 Kč Sleva -20%

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen. 

 

Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. Komoda je členěna na část dvéřovou, šuplíkovou s přihrádkami. V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli. Skříně a dvéřové regály můžete poskládat v pravé i levé variantě.