fofr-nabytek.cz

Studentská šatní skříň barney – dub/šedá/bílá

Ve slevě tento kousek Studentská šatní skříň barney od společnosti MB lze získat právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční ceny od 5 152 Kč.
Studentská šatní skříň barney - dub/šedá/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
5 152 6 440 Kč Sleva -20%

Na otázku, kdo má z členů domácnosti nejvíce oblečení, je jednoduchá odpověď. Hádáte správně. Většinou se jedná právě o naše ratolesti. Ty musejí držet krok s nejnovějšími módními styly a trendy, které se až podezřele často mění. Nemějte však obavy. Studentská šatní skříň Barney pojme jak nové kousky, tak i starší oblečení. Skříň disponuje celkem čtyřmi policemi, šatníkovou tyčí a dvěma pojízdnými širokými zásuvkami. Díky tomu působí skříň všestranným dojmem a své místo zde najde opravdu každý předmět.

 

Kostru skříně tvoří oblíbené laminové desky o tloušťce 16mm. Odstíny bílé barvy, šedého kamene a dekoru dubu biscuit na sebe plynule navazují a společně tvoří unikátní celek s nadčasovým moderním designem. Ten zaručí, že se bude líbit jak dospívajícím studentům, tak i nejmenším dětem. Jemný design doplňují stylová madla a úchytky, které zajistí komfortní úchop. Nábytek neleží přímo na zemi a zůstává větraný díky čtyřem malým nožkám.

 

Rozměry studentské šatní skříně Barney jsou 90x182x50cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Barney naleznete níže v souvisejících produktech.